W grupie siła!
HABA GROUP

Jesteśmy zgraną grupą osób z różnych dziedzin pracując jako copywriterzy, graficy, UX designerzy, front-end-developerzy, oraz specjaliści od wzornictwa i technologii marketingowych SEM w tym SEO i ADS. Opierając się o wzornictwo kreatywnie tworzymy różne brandy (ang. branding) oraz redagujemy eksperckie treści z różnych branż dla wielu użytkowników i potencjalnych klientów. Każdy brand zawiera w sobie markę, nazwę, logo, hasło przewodnie, identyfikację wizualno-graficzną i stronę internetową, która stanowi główny trzon przedstawianych treści i promocji w internecie.

Projektowanie
Budujemy świadomość marki przez branding, który jest więcej wart niż może się to wydawać. Dobre wzornictwo to wstępny obraz marki, którą ocenia w kilka sekund potencjalny klient. Jeśli dołożymy do tego eksperckie treści i zdjęcia najlepszej, jakości twórczej(nie mylić z wysoką rozdzielczością) to mamy gotowy przepis na sukces w postrzeganiu firmy profesjonalnej w pełnym tego słowa znaczniu.

Spotykamy się wirtualnie na Teams (kiedyś na Skype), aby rozmawiać o Twoim biznesie analizując, planując i przewidując zachowania Twoich klientów. Liderem naszego startupu jest Bartosz Złotucha poszukiwacz najszybszej drogi rozwoju dla firm poprzez marketing internetowy ale ten nieoczywisty i nieodkryty przez wiele osób z branży.

Projektowanie
Od 2001 roku doświadczenie zdobywane w kreowaniu brandingu, dobrym wzornictwie i marketingu internetowym zaowocowało wieloma pomysłami, które systematycznie były wdrażane i skutecznie wykorzystywane oraz realizowane skalując biznes w różnych branżach. W latach 2004-2014 firma istniała pod nazwą "BARTEZ DESIGN" działając na poziomie marketingu i sprzedaży własnych usług. W 2014 roku powstał "WEBTWICE" nasz produkt połączony z usługami pozwalający na rozwijanie się małych i średnich przedsiębiorstw poprzez specyficzną i nową filozofię biznesu dającą szybkie wzrosty sprzedaży. W 2017 roku zawiązała się spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "HABA GROUP", do której obecnie należy webtwice.com.

Nasza filozofia biznesu to "wybuchowa" mieszanka wszystkich najlepszych cech marketingu od strony wizualnej, jak również technologii SEM w tym SEO i ADS razem wziętych. Wszystko jest ubrane w zupełnie innym podjściu do strategii rozwoju biznesu, pozyskiwania klientów skutkiem czego są spektakularne wzrosty sprzedaży i skalowanie biznesu w bardzo szybkim czasie przy niewielkich kosztach!

Nasze cele na najbliższe lata to przede wszystkim rozwój naszej grupy i otwieranie się na kolejne branże oferując najlepszą formę marketingu internetowego zwanego "webtwice" - z dumą mówimy o sobie, że jesteśmy pionierami.

Telefon

+48 506 504 906

Firma | Adres

HABA GROUP SP. Z O.O. ul. Hugona Kołłątaja 3 83-000 Pruszcz Gdański KRS 0000682336, NIP 6040185115 REGON 367518110, mBiznes konto nr 67 1140 2004 0000 3802 7906 0975

Spotkaj się z nami:

OLIVIA BUSINESS CENTRE - Olivia SIX
aleja Grunwaldzka 472B, 13 piętro,
80-309 Gdańsk
Umów się na spotkanie telefonicznie
Tel.: +48 506 504 906